Furiozan start fudbalera Goča iz Vrnjacke Banje

765

U prvom kolu prolećnog dela prvenstva u šumadijsko-raškoj zoni,fudbaleri Goča slavili na domaćem terenu protiv Novog Pazara sa cak  6-0(3-0).

Početak utakmice nije nagoveštavao ovaj  rasplet na terenu, čak su gosti bili opasniji po gol domaćina sve do 15.minuta kada je fantastičnim lob udarcem načeo mrezu gostiju. Vodeći gol dao je krila domaćim fudbalerima pa je Miković David u 21 i 37. minutu gotovo rešio pitanje pobednika i najavio goleadu na ovoj utakmici i postavio konačan rezultat prvih 45 minuta.

U nastavku susreta igrači domaćeg tima nastavljaju u istom ritmu Pa tako u 58. minutu Vujašanin Sladjan i konačno rešava pitanje pobednika,ako se takvo pitanje uopšte i postavljalo.

Golovima Lazović Nikole u 76. minutu i najiskusnijeg igrača Goča Djokovic Slobodana stavljena je tacka na i ,a i postavljen konačan rezultat ovog susreta 6-0 za fudbalere Goča.

Ako se po jutru dan poznaje radovaće se pristalice plavo- belih ovog proleća još mnogo puta a ovakvim pristupom i igrom pomrsiće račune vrnjački fudbaleri i nekim ekipama iz samog vrha tabele.