Košakaši MZT Skoplje pobedili su večeras Borac iz Čačka sa 82:57

1107

Košakaši MZT Skoplje pobedili su večeras Borac iz Čačka sa 82:57 (18:10, 22:16, 22:16, 20:5), u utakmici drugog kola regionalne Druge ABA lige.

Neizvesnost je trajala samo prva četiri minuta utakmice, nakon čega su skopski „plavo-beli“ dobrom odbranom i efikasnim napadom napravili 11 poena prednosti (21:10).

Na poluvreme su košarkaši MZT otišli sa razlikom od 14 poena, a u drugom poluvremenu nisu dozvolili iznanađenje, pa su do kraja utakmice uvećali razliku na 25 poena.

Nejefikasniji u pobedničkom timu bio je Lester Medford sa 18 poena, Andrija Bojić je postigao 15, a Džejms Vudard 12 poena. U ekipi Borca najefikasniji sa devet poena bio je Marko Marinović.

Makedonski vicešampion ima dve pobede u dva kola i prvi je na tabeli ispred Splita, koji takodje ima četiri boda. Čačanski Borac je deveti sa oba poraza.