Opšta tuča na utakmici petlića

1115

ČAČAK – Na utakmici petlića čačanskih klubova Slobode i Borca, na slobodinom igralištu u Velikoj koloniji, došlo do opšte tuče, objavio je danas portal Morava info.

Utakmica je u subotu tekla bez problema sve do 90. minuta, kada je pri rezultatu 2:2 Borac postigao gol.

U tom trenutku, navodi portal, jedan od roditelja od tribine pored igrališta je ušao u teren, trčao tridesetak metara, sustigao sudiju i udara ga u glavu.

To je izazvalo reakciju publike, pa je na teren istrčalo još oko 20 roditelja.

Tada je počeo opšti metež, guranje, psovanje, pretnje, međusobni udarci… Deca su vrištala i molila roditelje da se smire.

Posle nekoliko minuta opšteg haosa situacija se smirila, a u međuvremenu je pozvana i policija.

Prema saznanjima portala Morava info, više od 20 aktera ili očevidaca ovog skandala dali su izjave u zgradi Policijske uprave u Čačku.